Vítejte

Několik málo informací pro ty, jejichž zrak se zastaví na mém úvodníku. Toto je druhá verze stránek, jež jsou zasvěceny mé literární tvorbě. Občas zde najdete i nějaké mé obrázky, drobnosti o mně a pár odkazů na mé přátele. Doufám, že se vám stránky budou líbit a sama budu moc ráda, když zanecháte jakékoliv ohlasy. Enjoy!

Nová verze stránek nese podtitul Dreamless Pas. V překladu bych mohla použít bezesný krok či tanec. V záhlaví je vypsán kousek textu z překrásné písničky Sewn od anglické soft-rockové skupiny The Feeling.

Novinky

2. ledna 2008 bylo vloženo 6 kapitol z povídky Malformation. Ostatní se zatím editují, dopisují i přepisují. Také jsem přidala vlastní drabble První přiznání. Hezký nový rok!
8. prosince 2007 byly zprovozněny další sekce z Fanfiction a sice povídky, cykly a část sérií.
19. listopadu 2007 jsem přidala dvě báseně, Spisovrah a Tam nad nebem, kterou jsem věnovala Natal k 18. narozeninám.
18. listopadu 2007 jsou stránky znovu on-line. Spuštěna je celá sekce prózy i poezie. Z fan fikcí jsou aktuální pouze drabbles. Zbytek obsahu bude přidán v co nejkratší době.
17. listopadu 2007 jsem začala na změnách v designu. Přidala jsem mé nejstarší povídky do sekce próza. Je zprovozněna většina stránek, nefungují jen odkazy na povídky.